TikTok Para Nasıl Kazanılır?

TikTok Nasıl Para Kazanılır?

Son günlerin en popüler uygulaması olan TikTok kullanıcılarına para kazandırdığı için indirme sayısını her ay katlayarak büyümeye devam ediyor. Peki TikTok'ta nasıl para kazanılır? TikTok'ta para kazanma taktikleri nelerdir? Sizlere bu soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. 

TikTok Nedir?

TikTok kullanıcıların çeşitli video paylaşımları yapmalarını sağlayan sosyal medya platformudur. TikTok paylaşımları sadece cep telefonu üzerinden yapılabilmektedir. Facebook, Twitter gibi masaüstü programlarda kullanılmamaktadır.

TikTok Para Kazanma

TikTok'ta para kazanma mantığı aslında Twitch ile aynıdır. Siz canlı yayın yaparken hayranlarınız gelir ve size bağış yaparlar fakat Twitch üzerinde belli başlı yeteneklerinizi sergilersiniz bu şekilde izlenme ve takipçi kazanırsınız. TikTok çok farklı bir platform deyim yerindeyse tek özelliği koşmak olan biri bile defalarca koşarken video çektiği takdirde fenomen hale gelebilir. 

TikTok'ta para kazanmaya başlamak için popüler olmanız gerekir. Popüler olmak için Asistagram TikTok Takipçi, TikTok İzlenme, TikTok Beğeni Paketlerinden birini alabilirsiniz.